View job here

O nas

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Szukamy ludzi samodzielnych, proaktywnych i świadomych, że digitalizacja rynku to szansa na uproszczenie życia. Co więcej, podpisywanie dokumentów online oznacza mniejsze zużycie papieru i ochronę drzew.

Cieszymy się, że tworzymy odpowiedzialny biznes i zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Twoje zadania

Jako team leader będziesz odpowiadać za zorganizowanie pracy swojej oraz Twojego zespołu.

Oznacza to między innymi:

  • Wyznaczanie priorytetów i niskopoziomowych celów,
  • Rekrutację i wdrażanie nowych pracowników,
  • Oferowanie wsparcia w rozwoju warsztatu członków zespołu najlepiej poprzez „lead by example”,
  • Realizowanie kampanii aktywizujących i utrzymujących klientów - zarówno telefonicznie jak i mailowo oraz kampanii rozpoznania potrzeb oraz badania potencjału sprzedażowego obecnych i potencjalnych klientów,
  • Przeprowadzanie pokazów demo produktów dla klientów,
  • Przeprowadzanie procesu certyfikacji podpisu elektronicznego - wideoweryfikacja,
  • Rozwiązywanie problemy użytkowników naszego serwisu internetowego (drogą mailową, telefoniczną, poprzez livechat).

A to wszystko przy zadbaniu o relacje i jak najwyższe standardy w kontaktach z klientami.

Wymagania stanowiskowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze koordynacji pracowników oraz utrzymania i aktywizacji klientów,
  • Znajomość rynku e-signature w Czechach,
  • Doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientami,
  • Dobra znajomość języka czeskiego (mile widziany również słowacki) pozwalająca na swobodne komunikowanie się z klientami,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (do kontaktu ze współpracownikami z oddziałów spoza PL),
  • Umiejętność analizy danych i informacji wraz z wyciąganiem wniosków,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość HubSpota.

Dla Ciebie

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w świecie najnowszych technologii i modeli biznesowych,
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym i zgranym zespole,
  • Umowa o pracę lub B2B na czas nieoznaczony,
  • Multisport, opieka medyczna, budżet integracyjny,
  • Możliwość pracy stacjonarnej w nowoczesnym biurze (Kraków), pracy w pełni zdalnej lub hybrydowej (Ty decydujesz).