View job here

Jesteśmy Autenti - tworzymy standard podpisu elektronicznego, który raz na zawsze wyeliminuje papier w procesie podpisywania dokumentów. Team Autenti liczy już ponad 100 osób i nadal rośniemy.

W gronie naszych klientów są: BNP Paribas, Decathlon, Bayer, PZPN, Rossmann, Maspex, PKO BP, WWF, Credit Agricole, Alior Bank.

Jesteśmy czołowym rozwiązaniem w Polsce i zaczynamy podbijać kolejne rynki zagraniczne, obecnie to Niemcy, Hiszpania, Czechy oraz Słowacja. Cel jaki sobie wyznaczyliśmy to stanie się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Dbamy o naszego klienta - 93% z nich jest zadowolonych z jakości obsługi.

Jeśli podzielasz wizję #paperless i lubisz upraszczać otaczającą Cię rzeczywistość - nie pozwól na siebie czekać i aplikuj!

Co mamy dla Ciebie:

  • Profesjonalne programy szkoleniowe i rozwojowe
  • Silna kultura firmy ukierunkowana na innowacyjność, konkurencyjność i bycie rynkowym liderem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Pakiet socjalny obejmujący prywatną opiekę zdrowotną i kartę sportową i biuro z prywatnym ogrodem
  • Stały dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi pracy
  • Świetny zespół ludzi z celami i oczekiwaniami, co najmniej tak samo ambitnymi jak Twoje!

Opis stanowiska:

  • Realizowanie planów oraz założeń polityki sprzedażowej dla Klientów z segmentu MŚP
  • Prowadzenie prezentacji usług Autenti oraz live demo
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów do współpracy
  • Przygotowywanie ofert do Klientów (sektor MŚP)
  • Rozpoznawanie potrzeb oraz badanie potencjału sprzedażowego Klientów
  • Obsługa telefoniczna i mailowa obecnych Klientów
  • Identyfikacja potrzeb klientów i nowych możliwości biznesowych w ramach istniejącej współpracy
  • Wsparcie Klientów w procesie korzystania z platformy Autenti
  • Prowadzenie działań w obszarze up-sellingu i cross-sellingu
  • Wykonywanie analiz oraz segmentacji na podstawie danych z systemu CRM
  • Udzielanie rzetelnych informacji o produktach firmy
  • Dbanie o utrzymanie jak najwyższych standardów jakościowych w kontaktach z klientami

Kwalifikacje:

  • Energia, zaangażowanie i otwartość na współpracę z klientem
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w kontakcie telefonicznym z Klientami, mile widziane doświadczenie w cold callingu
  • Silne umiejętności sprzedażowe i nastawienie na sukces
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów z koncentracją na celach i potrzebach Klienta
  • Dobra organizacja oraz zdolność do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb
  • Zdolność do otwartej, skutecznej i przekonującej komunikacji
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (prowadzenie prezentacji w j. angielskim)
  • Entuzjazm dla nowych technologii, zrozumienie ich praktycznych zastosowań
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych
  • Doświadczenie w pracy z produktami oferowanymi w modelu SaaS będzie dodatkowym atutem