View job here

Jesteśmy Autenti

Stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie w zakresie e-podpisu i usług zaufania, które wspiera w codziennym funkcjonowaniu tysiące firm w Polsce. Zaczynamy podbijać rynki zagraniczne, by stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Tworzymy standard podpisu elektronicznego, który raz na zawsze wyeliminuje papier w procesie podpisywania dokumentów. Dołącz do nas i pomóż realizować tę misję!

Nasze rozwiązanie jest doceniane przez biznes i ekspertów w branży:

  • “Fintech Roku 2020” przyznawany przez prestiżowy serwis Cashless.pl
  • „Partner Roku” w Konkursie Kongresu Gospodarki Elektronicznej
    wyróżnienie w rankingu Złoty Bankier 2019 w kategorii "Innowacja Fin-Tech"
  • Aulery 2019 - nagroda dla Autenti w najbardziej prestiżowym konkursie dla polskich startupów i firm technologicznych

Twoje zadania

W tej roli mamy dla Ciebie różnorodne zadania związane z pracą z klientem, więc jeśli lubisz kontakt z ludźmi, to z pewnością spodoba Ci się to, że będziesz:

  • realizować kampanie aktywizujące i utrzymujące klienta - zarówno telefonicznie jak i mailowo oraz kampanie rozpoznania potrzeb oraz badania potencjału sprzedażowego obecnych i potencjalnych klientów,
  • przeprowadzać pokazy demo produktów dla klientów,
  • przeprowadzać procesy certyfikacji podpisu elektronicznego - wideoweryfikacja,
  • rozwiązywać problemy użytkowników ​naszego serwisu internetowego (drogą mailową, telefoniczną, poprzez livechat).

A to wszystko przy zadbaniu o relacje i jak najwyższe standardy w kontaktach z klientami.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania i aktywizacji klientów
  • Doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientami
  • Dobra znajomość języka hiszpańskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się z klientami
  • Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach, wielozadaniowość)
  • Umiejętność analizy danych i informacji wraz z wyciąganiem wniosków.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość HubSpota

Benefity dla Ciebie

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w świecie najnowszych technologii i modeli biznesowych
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym i zgranym zespole
  • Umowa o pracę lub B2B na czas nieoznaczony
  • Multisport, opieka medyczna, budżet integracyjny
  • Możliwość pracy w nowoczesnym biurze, praca w pełni zdalnej lub hybrydowa