View job here

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Autenti - tworzymy standard podpisu elektronicznego, który raz na zawsze wyeliminuje papier w procesie podpisywania dokumentów. Team Autenti liczy już ponad 100 osób i nadal rośniemy. W gronie naszych klientów są: BNP Paribas, Decathlon, Bayer, PZPN, Rossmann, Maspex, PKO BP, WWF, Credit Agricole, Alior Bank.
Jesteśmy czołowym rozwiązaniem w Polsce i zaczynamy podbijać kolejne rynki zagraniczne, obecnie to Niemcy, Hiszpania, Czechy oraz Słowacja. Cel jaki sobie wyznaczyliśmy to stanie się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Dbamy o naszego klienta - 93% z nich jest zadowolonych z jakości obsługi.
Jeśli podzielasz wizję #paperless i lubisz upraszczać otaczającą Cię rzeczywistość - nie pozwól na siebie czekać i aplikuj!

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby, która umie sprawnie poruszać się w aspektach “twardego” HR - umowy, kwestie urlopowe, PPK, umie rozmawiać z ludźmi i być dla nich merytorycznym wsparciem w obszarze HR, ale ma także w sobie zacięcie rasowego kontrolera finansowego, czyli wie co to alokacja kosztów, rozliczenie projektów, zamknięcie miesiąca, MPK, itp.

Osoba, której szukamy będzie pracować w Dziale Finansowym Autenti i współpracować blisko z osobami ze wszystkich obszarów działalności Spółki, a także z zewnętrznym Biurem Księgowym oraz Zarządem.

Twoje zadania:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej zgodnie z KP (m.in. wystawianie skierowań na badania, przygotowywanie umów NDA, umów o pracę, aneksów do umów o pracę, dokumentów kadrowych o charakterze szczególnym w związku z projektami dofinansowanymi, itp.)
  • prowadzenie dokumentacji dla umów zleceń oraz B2B (przygotowywanie, aneksowanie umów, obieg rachunków do umów zleceń, itp.)
  • udział merytoryczny w tworzeniu dokumentów wewnętrznych (np. regulaminów)
  • administracja systemem HRM oraz benefitami dla pracowników
  • serwis kadrowy dla pracowników, np. wsparcie informacyjne w zakresie przepisów kodeksu pracy, szczególnych rodzajów nieobecności, wystawianie zaświadczeń na życzenie pracowników, itp.)
  • realizacja zadań związanych z PPK, w tym pełna obsługa platformy IPPK, bieżące działania z pracownikami w zakresie dołączania do PPK i rezygnacji
  • przygotowywanie danych do rozliczania płac (w zakresie zmian kadrowych, potrąceń w ramach benefitów, zmiany wynagrodzeń, zmiany rozliczania pracownika w ramach projektów dofinansowanych, wskazywanie sposobu księgowania poszczególnych kosztów osobowych, wskazywanie ilości i opisu poszczególnych list płac)
  • kontroling HR, w tym alokacja wynagrodzeń na projekty, MPKi, kontrola wykonania kosztów wynagrodzeń w stosunku do Budżetu, analiza odchyleń

Kogo szukamy, czyli nasze oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w działach administracyjnych HR - tworzenie umów z pracownikami, rozliczenia z tytułu wynagrodzeń, rozliczenia z tytułu PPK, współpraca z Księgowością, itp.
  • mile widziane doświadczenie w kontrolingu HR - rozliczanie projektów, analiza czasu pracy, alokacja kosztów do poszczególnych MPK, itp.
  • dobra znajomość języka angielskiego - na poziomie min. B2
  • bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Office - szczególnie MS Excel
  • mile widziana znajomość pakietu Google Workspace (G Suite, w szczególności Sheets, G Drive)
  • otwartość i komunikatywność - szukamy osoby, która lubi kontakt z ludźmi i potrafi tłumaczyć prostym językiem prawo pracy czy świat finansów
  • umiejętności koordynacji kilku spraw jednocześnie i dobrego zarządzania własnym czasem - możesz liczyć na dużą samodzielność i pomoc w priorytetyzacji zadań
  • ważna dla nas jest Twoja inicjatywa i podejście nastawione na ulepszanie procesów dookoła Ciebie
  • skrupulatności - znajomi i przyjaciele z pracy opisują Cię jako osobę dokładną i uporządkowaną
  • umiejętności analizy i syntezy - liczymy na Twoje wnikliwe wnioski i pomysły

Na co możesz liczyć?

  • zespół fajnych ludzi, którzy lubią ze sobą pracować i lubią to, co robią
  • możliwości rozwoju w obszarze kadr i finansów - w zespole mamy ekspertów z obszarze kadr i finansów, więc zawsze będziesz mieć partnerów do merytorycznych rozmów
  • budżet szkoleniowy i integracyjny
  • nowoczesne biuro z parkingiem, dobrą kawą, PlayStation...
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i prywatną opiekę medyczną
  • dowolna forma współpracy - UoP lub B2B
  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej (chcemy od czasu do czasu widzieć się osobiście, żeby budować lepsze relacje - oczywiście wtedy, kiedy sytuacja COVID-19 na to pozwala)
  • brak dress code'u i przyjazna atmosfera