Performance Manager

O firmie

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Twoje zadania:

  • Realizacja i współtworzenie strategii w obszarze e-commerce w Polsce i za granicą
  • Rozwój narzędzi sprzedażowych oraz współpraca z zespołem sprzedaży bezpośredniej
  • Planowanie, analiza i optymalizacja kampanii digitalowych (m.in. SEM, YT, SM, inne)
  • Rozwój serwisu internetowego oraz aplikacji
  • Rekomendacje i wdrażanie zmian UX
  • Analiza ruchu oraz efektywności dla strony www i aplikacji, wraz z optymalizacją wyników
  • Przygotowywanie raportów aktywności e-commerce, analizy konkurencji
  • Obsługa CMS, przygotowywanie LP na potrzeby kampanii
  • Monitorowanie i wykorzystywanie w praktyce trendów rynkowych w zakresie marketingu internetowego
  • Realizacja programów partnerskich i lojalnościowych w kanałach zdalnych
  • Realizacja powyższych działań e-commerce na rynkach zagranicznych
  • Realizacja założonych KPI dla sprzedaży i zamówień online

Nasze wymagania:

  • Umiejętności analitycze - wyciąganie wniosków w oparciu o dane.
  • Praktyczna znajomość Google Ads, Google Analytics, Google Data Studio, tworzeinia marketing automation, obsługi systemów CMS
  • Znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Znajomość aktualnych trendów marketingu internetowego
  • Kreatywność, otwartość, komunikatywność
  • Doświadczenie zawodowe umożliwiające realizację postawionych zadań
  • Mile widziane: znajomość Google Tag Manger, platformy reklamowych SM, HubSpot

Dla Ciebie?

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w świecie najnowszych technologii i modeli biznesowych
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Umowa o pracę lub B2B na czas nieoznaczony
  • Multisport, opieka medyczna, budżet integracyjny
  • Możliwość pracy zdalnej